Ubytování

Chata Tesanka leží mezi lyžařskými středisky Bedřichov a Severák. Nedaleko chaty je nástup na Jizerskou magistrálu. Pro milovníky vyhlídek můžeme doporučit rozhlednu Královka a Slovanka, turisty jistě potěší nedaleká přehrada Josefův důl. Pro sportovce se zde konají zajímavé akce jako je již tradiční Jizerská 50, Author Cup nebo nové, které si svou oblibu teprve získávají jako je třeba Jizerský Ultratrail.

 

Nabídka ubytování

Ubytování v pokojích

Dvou a až čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. Ze všech pokojů je krásný výhled na panorama Jizerských hor. Kapacita 23 lůžek v 8 pokojích.

Ubytování v mezonetech

Čtyřlůžkové dvoupodlažní pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastní koupelnou a WC. Ze všech mezonetů je krásný výhled na panorama Jizerských hor. Kapacita 16 lůžek ve 3 mezonetech.

Ubytování v prezidentském pokoji

Pětilůžkový velký pokoj s možností jedné přistýlky s vlastní koupelnou a WC. Velmi prostorný světlý podkrovní pokoj vhodný pro větší rodiny nebo partu dobrých přátel.

 

 

Předpověď počasí

 

 

Chata Tesanka - logo

Ubytování ve stylovém patrovém horském objektu vhodného pro rodinnou a skupinovou letní i zimní rekreaci, akce a zájezdy.
Sledujte náš Facebook profil.

Top