Velká restaurace i jako meeting room

Nabídka: Vlastní stylová restaurace pouze pro ubytované hosty s domácí kuchyní a bohatým výběrem nápojů. K využítí také jako meeting room s promítáním na velkou obrazovku či plátno s multimediálním vstupem.

Dětská herna, salonek i restaurace pro veřejnost

Restaurace pro veřejnost (bude zprovozněna později) nabízí domácí českou kuchyni na rozcestí mezi sjezdovkami a lyžařskými stopami. Cílem je oddělit ruch denního spěchu od klidné atmosféry delších pobytů. Salonek s možností odděleného posezení pro skupiny, pořádání workshopu či přednášek. Dětská herna s pinpongovým stolem, množstvím deskových a dalších her pro děti i dospělé.

Wellness i posilovna

Wellness nabízí finskou saunu, infrasaunu, Kneippův chodník, vířivkovou vanu, šnekovou sprchu, ochlazovací část a odpočívárnu. Posilovna je vybavená moderními stroji značky Kettler. Možno využít i pro skupinová cvičení do 10 osob.

Svačinová kuchyňka s mikrovlnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Zvláště vhodná pro maminky s malými dětmi. Lyžárna/kolárna vybavená elektrickými sušáky na boty a sušící skříní. Slunečná terasa před chatou. Ohniště s posezením. Dětské prolézačky zasazené do terénu včetně lezecké stěnky.

Fandíme elektrokolům i elektromobilům

Nabíjení elektrických kol a elektromobilů pro ubytované samozřejmostí. WIFI pro ubytované zdarma.

 

Restaurace
Restaurace - Chata Tesanka
Venkovní lezecká stěna
Lezecká stěna - Chata Tesanka
Finská sauna
Finská sauna - Chata Tesanka
Posilovna
Posilovna - Chata Tesanka
Wellness
Wellness - Chata Tesanka
Vnitřní prostory
Vnitřní prostory - Chata Tesanka
Biotop
Wellness - Chata Tesanka
Dětská herna
Restaurace
Restaurace - Chata Tesanka
Ohniště
Ohniště - Chata Tesanka

 

 

Předpověď počasí

 

 

Chata Tesanka - logo

Ubytování ve stylovém patrovém horském objektu vhodného pro rodinnou a skupinovou letní i zimní rekreaci, akce a zájezdy.
Sledujte náš Facebook profil.

Top